reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat Policki szuka środków zewnętrznych na remonty kolejnych dróg powiatowych

Powiat Policki ogłosił przetarg na przebudowę drogi powiatowej Stobno – Dołuje.

Droga w Stobnie

– Intensyfikujemy działania, aby pozyskać jak największą liczbę środków, ponieważ na dzień dzisiejszy posiadamy środki od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w kwocie 3 milionów złotych – tłumaczy Andrzej Bednarek, starosta policki.

Zarząd Powiatu w Policach jest również w trakcie renegocjacji złożonego do Ministerstwa Infrastruktury wniosku na kwotę 2 milionów 600 tysięcy złotych.

– Ponownie złożyliśmy także wniosek do Marszałka Województwa w sprawie przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych – podkreślił Bednarek.

Starostwo Powiatowe w Policach dysponuje również kwotą 5 milionów złotych przyznaną z rządowych środków na przebudowę drogi znajdującej się w samej miejscowości Stobno.

W najbliższych miesiącach Powiat Policki przygotowywać będzie dokumentację projektową.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.