reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trwa termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

Trwa przebudowa i termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Budynek Zespołu Szkół w Policach

na zdjęciu: Przebudowywane wejście główne do budynku

Jak podkreśla Beata Chmielewska, aktualnie prowadzone są najtrudniejsze prace, które mogą być realizowane w okresie wakacyjnym, kiedy z placówki nie korzystają uczniowie.

– Przebudowywane jest wejście główne do budynku szkoły, demontowane są stare grzejniki w salach lekcyjnych, a także przebudowywana jest wentylacja budynku – mówi Beata Chmielewska, członek Zarządu Powiatu w Policach.

Prace związane z termomodernizacją budynku prowadzone będą do końca grudnia br., co oznacza, że trwać będą również w czasie roku szkolnego.

– Na dachu budynku podobnie jak to miało miejsce w przypadku pływalni, instalowane są panele fotowoltaiczne – podkreśla Beata Chmielewska.

Wartość inwestycji wynosi ponad 6,2 miliona złotych, z czego ponad 2,4 miliona złotych stanowi dofinansowanie. Realizatorem zadania jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługa – Handel Rafał Zieliński z Chełmży, które przeprowadziło termomodernizację pływalni Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.