Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej w ciągu ulic Górnej i Koralowej w Bezrzeczu

Wykonawca przebudowy drogi powiatowej w ciągu ulic Górnej i Koralowej w Bezrzeczu z początkiem listopada przystąpi do głównym prac związanych z realizacją inwestycji.

Droga powiatowa w Bezrzeczu

na zdjęciu: Rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej w Bezrzeczu

W związku z tym okoliczni mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami, jakie pojawią się na wspomnianym odcinku drogi.

2 listopada rozpoczną się prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Koralowej w Bezrzeczu. Prace te zostały skoordynowane z prowadzoną przez Miasto Szczecin przebudową ulicy Koralowej. Od 2 listopada obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu po stronie szczecińskiej inwestycji.

Frezowana będzie również nawierzchnia jezdni ul. Koralowej na odcinku od okolic ul. Zaściankowej do skrzyżowania ulic Koralowej, Szkolnej i Górnej. Prace te prowadzone będą przy ręcznym kierowaniu ruchem drogowym przez Wykonawcę.

Z dniem 3 listopada wprowadzony zostanie ruch wahadłowy na około 170-metrowym odcinku – od granicy administracyjnej z Gminą Miastem Szczecin (okolice ul. Zaściankowej – przyp. red.) w kierunku Publicznej Szkoły Podstawowej. Dodatkowo wyłączona zostanie możliwość poruszania się pieszych chodnikiem po stronie południowej drogi.

– Za wszelkie utrudnienia, w imieniu własnym i Wykonawcy serdecznie przepraszamy. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, współpracę, jak i przestrzeganie wprowadzanych ograniczeń – podkreśla starosta policki Andrzej Bednarek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.