reklama

reklama
reklama

Kiedy w Przęsocinie położą finalną warstwę asfaltu? Starostwo odpowiada

Pod koniec października starosta Andrzej Bednarek informował, że wraz z początkiem listopada rozpocznie się finalne asfaltowanie remontowanej drogi przez Przęsocin. Do tej pory jednak na tym odcinku występują utrudnienia dla kierowców.

droga Police-Szczecin

na zdjęciu: droga Police-Szczecin

Zapytaliśmy zatem Starostwo Powiatowe w Policach, kiedy dokładnie ruszą wspomniane prace.

– Warstwa ścieralna nie jest jeszcze położona na ostatnim odcinku jezdni. Zgodnie z informacją otrzymaną od wykonawcy prace te będą prowadzone od 22 listopada – mówi Magdalena Sochanowska, naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach.

Prace nad remontem drogi Police-Przęsocin-Szczecin mają zakończyć się do 15 grudnia 2022 roku.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Szanowni państwo, jeśli pamięć nie myli powyższe pracę miały zakończyć się w kwietniu, później z uwagi na zwiększony zakres prac przy ul. Kościelnej na koniec czerwca. Później chyba z uwagi na sezon urlopowy koniec wakacji, a następny termin był (ostateczny-bo nawet z KM policji w Policach mieliśmy zapewnienie) z końcem października... A tu kolejny termin. Dwoma pracownikami w takim tempie to nawet remont mieszkania było by trudno dotrzymać. A sumie...to może niech lepiej nie kończą tej jezdni bo już teraz mimo progów kierowcy jeżdżą jak na autostradzie, aż strach pomyśleć jak będzie droga równa i prosta.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.