Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Starosta policki zdradził termin zakończenia przebudowy drogi Police-Szczecin

Podczas piątkowej sesji Rady Powiatu w Policach starosta policki Andrzej Bednarek poinformował o terminie zakończenia prac związanych z przebudową drogi Police – Szczecin przez miejscowość Przęsocin.

starosta policki Andrzej Bednarek

na zdjęciu: starosta policki Andrzej Bednarek

– Wykonawca realizuje prace wykończeniowe w ramach inwestycji, warstwa ścieralna nawierzchni jezdni, jak i nawierzchnia ścieżki rowerowej zostaną ułożone niezwłocznie po ustaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych – powiedział starosta policki Andrzej Bednarek.

Planowany termin ukończenia inwestycji to 15 grudnia 2022 r.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.