Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Powiat Policki liczy na dofinansowanie remontu drogi Bartoszewo-Sławoszewo

W dniu 15 listopada Powiat Policki ogłoszony został przetarg na remont drogi powiatowej na odcinku pomiędzy miejscowościami Bartoszewo a Sławoszewo w gminie Dobra.

droga powiatowa Bartoszewo-Sławoszewo

na zdjęciu: droga powiatowa Bartoszewo-Sławoszewo

– Inwestycja znajduje się na liście rezerwowej Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – mówi starosta policki Andrzej Bednarek.

Warunkiem przyznania dofinansowania jest zawarcie umowy z wykonawcą inwestycji do dnia 15 grudnia 2022 r.

Jak poinformował starosta policki Andrzej Bednarek, Powiat Policki podpisze umowę z wykonawcą dopiero po przyznaniu dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.