Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Powiat Policki dokończy remont drogi powiatowej Bartoszewo–Sławoszewo

Powiat Policki otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na dokończenie remontu nawierzchni drogi powiatowej Bartoszewo – Sławoszewo.

droga powiatowa Bartoszewo-Sławoszewo

na zdjęciu: droga powiatowa Bartoszewo-Sławoszewo

– To bardzo ważna wiadomość zarówno dla mieszkańców Gminy Police, jak i Gminy Dobra, bo jak wiemy ten odcinek drogi łączy obie te gminy – podkreśla starosta policki Andrzej Bednarek. – Inwestycja obejmuje może niezbyt długi odcinek drogi, ale bardzo ważny i bardzo strategiczny – zaznacza Bednarek.

Inwestycja jest kontynuacją zadania rozpoczętego jeszcze w 2019 roku, kiedy to wyremontowano odcinek drogi od skrzyżowania z Drogą Wojewódzką nr 115 do miejscowości Bartoszewo.

Inwestycja obejmuje wymianę nawierzchni, utwardzenie pobocza i regulację zjazdów.

Koszt przebudowy drogi powiatowej wyniesie nieco ponad 1,3 miliona złotych. Uzyskane dofinansowanie to ponad 500 tysięcy złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.