reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dziś rozpoczną się prace przygotowawcze związane z budową ronda w Bezrzeczu

W związku z prowadzoną przebudową drogi powiatowej Wołczkowo – Bezrzecze w ciągu ulic Koralowej i Górnej, dziś 13 lutego wykonawca inwestycji przystąpi do prac przygotowawczych związanych z budową ronda u zbiegu ulic Szkolnej i Górnej.

Dziś rozpoczynają się prace przygotowawcze do budowy ronda w Bezrzeczu

na zdjęciu: przebudowywana droga powiatowa Wołczkowo – Bezrzecze w ciągu ulic Koralowej i Górnej

To oznacza, że kierowców czeka kolejna zmiana organizacji ruchu. Zamknięty dla ruchu (z wyłączeniem komunikacji miejskiej i służb) zostanie wlot w ulicę Szkolną ze skrzyżowania ulic Górnej i Koralowej, a ruch na tym odcinku odbywać się będzie wahadłowo od odcinka ul. Koralowej (rondo).

W pierwszych dniach wykonawca inwestycji będzie wspomagać się ręcznym kierowaniem ruchem.

Na tym etapie inwestycji autobus linii 222 pozostanie na swojej dotychczasowej trasie. Przystanek linii 225 i 227 zostanie przestawiony na ul. Górną. W kolejnych etapach budowy ronda trasa będzie ulegała zmianie.

– Wykonawca będzie dokładał wszelkich starań, aby prace ziemne związane z głębokimi wykopami zostały zakończone do 24 lutego – tłumaczy Starostwo Powiatowe w Policach.

O szczegółach na bieżąco informować będzie Starostwo Powiatowe w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.