reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Dobiega końca przebudowa drogi powiatowej z Dołuj do Stobna

Dobiegają końca prace związane z remontem drogi powiatowej Dołuje – Stobno.

Droga powiatowa z Dołuj w kierunku Stobna

na zdjęciu: droga Dołuje - Stobno

W ramach prowadzonej inwestycji zmodernizowany został 2,5-kilometrowy odcinek drogi łączący miejscowości Dołuje oraz Stobno. Powstało nowe oznakowanie pionowe i poziome, chodnik oraz zabezpieczenia sieci uzbrojenia gruntów.

Co istotne, w ramach prowadzonych prac wymieniona została również azbestowo-cementowa sieć wodociągowa w Dołujach. Wybudowano także chodnik do wysokości lapidarium.

Powiat Policki na realizację zadania otrzymał dofinansownaie w kwocie 3 milionów złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz 2 miliony złotych z III edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – PGR. 800 tysięcy złotych do inwestycji dołożyła również Gmina Dobra.

Głównym celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.