reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią
reklama
reklama | Tłumaczenia Przysięgłe | Siusta
reklama
ogłoszenie społeczne

Policjanci zatrzymali 41-latka za jazdę bez uprawnień i pod wpływem amfetaminy

Do pięciu lat więzienia grozi 41-latkowi, który został zatrzymany przez policjantów za jazdę samochodem, pomimo posiadania zakazu prowadzenia pojazdów.

– Zatrzymany mężczyzna miał przy sobie narkotyki, które również zostały wykryte w jego organizmie – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci zatrzymali 43-letniego motocyklistę! Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej.

W środę w godzinach popołudniowych policjanci zauważyli na ul. Piastów w Policach kierującego motocyklem marki Yamaha, który nie stosował się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Razem z mężczyzną jednośladem podróżowała 39-letnia kobieta.

Policjanci zatrzymali siedem poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości osób

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali w miniony weekend siedem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

– Poszukiwani listami gończymi oraz sądowymi nakazami trafili już do aresztu. Do odbycia mają kary pozbawienia wolności w wymiarze od miesiąca do 1,5 roku – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy polickiej Komendy.

Jechał przez Tanowo z prędkością 115 km/h! Stracił prawo jazdy

W miniony weekend funkcjonariusze policji zatrzymali pięciu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

– Mundurowi ujawnili kolejnych kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, a pięciu z nich straciło prawa jazdy na 3 miesiące – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na jednym z osiedli w Policach spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia!

Na jednym z osiedli w Policach 48-letni mężczyzna, kierując samochodem marki Volkswagen, zaczepił lusterkiem o zaparkowanego Citroena i odjechał.

– Sprawca miał pecha, ponieważ w Citroenie siedział kierowca, który zapamiętał numery rejestracyjne sprawcy i poinformował policję – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Przemierzał ulice Polic mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie

Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w minioną środę tuż przed północą, kierował samochodem, mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

– Dodatkowo okazało się, że mężczyzna miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Tworzył fałszywe zbiórki charytatywne! Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności

Z fałszywej zbiórki charytatywnej zebrał ponad 54 tysiące złotych. Okazało się, że nawet złotówka z tej kwoty nie trafiła na konto potrzebującej rodziny.

– Policjanci stołecznego Wydziału do walki z Cyberprzestępczością ustalili, że jeden z mieszkańców Szczecina może organizować fałszywe zbiórki pieniędzy na cele charytatywne – mówi Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

W okresie Świąt Wielkanocnych 11 kierowców straciło prawo jazdy!

W okresie Świąt Wielkanocnych funkcjonariusze policji mieli sporo pracy.

– Od soboty do poniedziałku mundurowi zatrzymali aż dziesięciu kierujących, którzy w terenie zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę oraz jednego kierującego pod wpływem środków odurzających – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecz prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.