Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Nie obyło się bez zatrzymania!

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– W trakcie akcji policjanci zbadali trzeźwość ponad 800 kierujących. Dokonano zatrzymania jednego nietrzeźwego kierującego. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Trzydniowa akcja policji na terenie powiatu polickiego zakończona sukcesem

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach oraz Komisariatu w Mierzynie prowadzili działania o kryptonimie „poszukiwany”, które pozwoliły na zatrzymanie 12 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Działania prowadzone były przez okres 3 dni. W ich trakcie policjanci zatrzymali 12 osób poszukiwanych – 11 mężczyzn i 1 kobietę. 9 osób zostało doprowadzonych do Zakładu Karnego i Aresztu Śledczego, celem odbycia kary pozbawienia wolności, natomiast pozostałe trzy mogły wykupić swoją wolność, regulując zaległe grzywny. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Pijani kierowcy wciąż na drogach! Kolejnych dwóch straciło prawo jazdy

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali dwóch kierujących, którzy kierowali samochodami w stanie nietrzeźwości.

policjant

na zdjęciu: policjant

– Obydwaj panowie pożegnali się z prawem jazdy. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Do zatrzymania nieodpowiedzialnych kierowców doszło dzięki obywatelskim zgłoszeniom. – podkreśla Kaźmierczak.

Policyjny pościg za kierowcą osobowego Peugeota! Mężczyzna pod wpływem alkoholu wiózł dwoje dzieci i swoją partnerkę

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach przeprowadzili pościg za 37-letnim kierowcą samochodu osobowego marki Peugeot, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.

Policyjny pościg

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Policjanci na ul. Szczecińskiej w Pilchowie dostrzegli kierującego Peugeotem, który miał problem z zachowaniem prostego toru jazdy. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kierujący BMW ucieczkę przed policją zakończył na drodze technicznej

W nocy z soboty na niedzielę, z 11 na 12 lutego kierujący samochodem marki BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Przecławiu, kontynuując ucieczkę w kierunku Kołbaskowa.

Samochód marki BMW

na zdjęciu: Policyjny pościg zakończony zatrzymaniem uciekającego

Mężczyzna na widok policjantów nakazujących się mu zatrzymać, przyśpieszył i rozpoczął ucieczkę drogą krajową w kierunku Kołbaskowa. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg.

Policyjny pościg zakończony upadkiem i zatrzymaniem uciekającego

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali motocyklistę, który próbował uniknąć kontroli drogowej.

Motocykl

na zdjęciu: Policyjny pościg zakończony upadkiem i zatrzymaniem uciekającego

– Mężczyzna w trakcie pościgu przewrócił się wraz z motocyklem i wówczas został ujęty przez policjantów. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kolejne obywatelskie zatrzymanie! Tym razem pijany 63-latek próbował odjechać samochodem spod sklepu

W Warzymicach 63-letni mężczyzna postanowił pojechać do sklepu po alkohol.
I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ów mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu.

Radiowóz Policyjny

na zdjęciu: Radiowóz Policyjny

– Na miejscu okazało się, iż mieszkańcowi Warzymic z uwagi na jego wyraźny stan upojenia alkoholowego, kasjerzy odmówili sprzedaży – tłumaczy Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Sprawca ostrzelania pojazdów komunikacji miejskiej ponownie zatrzymany

Policjanci zatrzymali nastolatka, który strzelał do pojazdów komunikacji miejskiej, a następnie uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.

Radiowóz Policyjny

na zdjęciu: Radiowóz Policyjny

Dwoje pozostałych sprawców w dalszym ciągu pozostaje na wolności.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.