reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Dwa razy jednej nocy przekroczył prędkość! Mieszkaniec Polic uzbierał 16 punktów karnych

Jak poinformowała Komenda Miejska w Szczecinie – 33-letni mieszkaniec Polic został ukarany mandatem w kwocie 1 400 złotych. Dodatkowo otrzymał 16 punktów karnych.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Szczecinie dwa razy zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mężczyznę z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

Zuchwała napaść w biały dzień na spacerującą z dzieckiem kobietę

W miniony poniedziałek na terenie Bezrzecza doszło do zuchwałej napaści w biały dzień na spacerującą z dzieckiem kobietę. Mężczyzna, który miał dopuścić się napaści, twarz zakrytą miał kominiarką.

funkcjonariusz policji

na zdjęciu: funkcjonariusz policji

O zdarzeniu w mediach społecznościowych informowali internauci.

Funkcjonariusze ukarali na terenie powiatu polickiego 55 kierujących mandatami

W ubiegły piątek na terenie kraju prowadzone były ogólnopolskie działania pod nazwą „Prędkość”. Również na terenie powiatu polickiego funkcjonariusze kontrolowali prędkość pojazdów.

funkcjonariusz policji kontrolujący prędkość

na zdjęciu: funkcjonariusz policji kontrolujący prędkość

– Akcja miała przede wszystkim na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowane były na ogólną poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policzanin chciał zdać egzamin na prawo jazdy. Wydmuchał ponad promil alkoholu

Patrol szczecińskiej drogówki został skierowany na interwencję do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, gdzie miał na nich czekać nietrzeźwy kierujący, który tego dnia zdawał egzamin na prawo jazdy.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Funkcjonariusze przeprowadzili badanie stanu trzeźwości 52-letniego mężczyzny i okazało się, że wydmuchał on ponad promil alkoholu. Mężczyzna sam przyznał się, że alkohol pił dzień wcześniej w godzinach popołudniowych. 52-latek uważał że jest trzeźwy i może uczestniczyć w egzaminie państwowym na prawo jazdy – informuje Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

Poszukiwany listem gończył przyjechał do Trzebieży na urlop. Został zatrzymany!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Mężczyzna poszukiwany był za zniszczenie mienia – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – 34-latek za wszelką cenę nie chciał trafić do zakładu karnego, dlatego zaproponował policjantom łapówkę – dodaje Kaźmierczak.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mierzynie uratowali życie kierowcy

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie uratowali życie kierowcy, który zasłabł za kierownicą.

Komisariat Policji w Mierzynie

na zdjęciu: Komisariat Policji w Mierzynie

– Funkcjonariusze st. sierż. Marcin Post i sierż. Mateusz Gajda szybko zorientowali się, że kierowca jest cukrzykiem. Dzięki zdecydowanej i niezwłocznej pomocy mundurowych mężczyzna odzyskał świadomość – podkreśla Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

33 mandaty dla kierowców nie stosujących się do ograniczeń prędkości na drogach powiatu polickiego

W ubiegłą środę funkcjonariusze na terenie powiatu polickiego przeprowadzili akcję o nazwie „Prędkość”.

funkcjonariusz policki z fotoradarem

na zdjęciu: funkcjonariusz policki z fotoradarem

– Działania te miały przede wszystkim na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowane były na ogólną poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kolejni pijani kierowcy zatrzymani przez mundurowych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach i Komisariatu Policji w Mierzynie zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących na terenie powiatu polickiego.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– W niedzielę na ul. Bankowej w Policach funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem marki Volkswagen Passat. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a ponadto miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – tłumaczy Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.