Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Policjanci zabezpieczyli podróbki akcesoriów do telefonów komórkowych o wartości blisko 100 tysięcy złotych

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zabezpieczyli podrobione akcesoria do telefonów komórkowych znanych firm o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

Policja zabezpieczyła blisko 1000 sztuk podrabianych akcesoriów do telefonów komórkowych

Funkcjonariusze przeprowadzili kontrole punktu handlowego na terenie Szczecina, który prowadził sprzedaż akcesoriów zarówno stacjonarną, jak i internetową.

W ofercie znalazły się produkty oznaczone zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi znanych firm. Przedmioty były sprzedawane jako oryginalne.

Łącznie udało się zabezpieczyć około tysiąca sztuk m.in.: słuchawek, baterii do telefonów, obudów renomowanych firm. Wartość podrobionych przedmiotów oszacowano na kwotę blisko 100 tysięcy złotych. Towar został zabezpieczony przez policjantów, a 38-letnia właścicielka usłyszy zarzuty. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5 lat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Komenda Miejska Policji w Szczecinie

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.