Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Pięć poszukiwanych osób zatrzymanych przez Policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie zatrzymali w minionym tygodniu 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Koszulka odblaskowa z napisem Policja

– Poszukiwani sądowymi nakazami trafili już do aresztu. Do odbycia mają kary pozbawienia wolności w wymiarze od miesiąca do 1,5 roku – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wśród zatrzymanych znalazła się 30-letnia kobieta, która była poszukiwana za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i najbliższe 1,5 roku spędzi w zakładzie karnym.

Pozostali to mężczyźni poszukiwani również nakazami doprowadzenia. Przestępstwa, jakich się dopuścili to kradzieże oraz kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości. Do odbycia mają kary pozbawienia wolności w wymiarze od jednego do 6 miesięcy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.