reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Policjanci zatrzymali 61-latka! Miał ponad 2,5 promila alkoholu i zakaz prowadzenia pojazdów

Sąd zajmie się kierującym samochodem marki Citroen, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy. 61-letni mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Radiowóz policyjny

– Dodatkowo samochód, którym kierował mężczyzna, nie posiadał ważnych badań technicznych – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli w poniedziałek, 29 listopada.

– 61-latek miał problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy, w związku z czym policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego postanowili zatrzymać go do kontroli – tłumaczy Leśnicka.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że kierowca prowadził auto mimo sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i ma cofnięte uprawnienia.

Za popełnione przestępstwa 61-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.