reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

29-latka kradła w sklepie! Zatrzymali ją ochroniarze

29-letnia mieszkanka powiatu polickiego usłyszała zarzut kradzieży. Kobietę rozpoznali i ujęli pracownicy ochrony sklepu, w którym wcześniej kilkukrotnie dokonywała kradzieży.

Komenda Powiatowa Policji w Policach

O ujęciu sprawczyni kradzieży w jednym z marketów na terenie Polic, ochroniarze powiadomili dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

– Z przekazanych informacji wynikało, że pracownik ochrony rozpoznał kobietę, która w minionych tygodniach dokonywała kradzieży rozmaitych artykułów przemysłowych m.in.: pościeli, kosmetyków, artykułów spożywczych czy alkoholu – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali kobietę, a podczas przeszukania jej mieszkania, ujawnili część artykułów pochodzących z kradzieży. Straty wyceniono na kwotę blisko 4 000 złotych.

Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.