reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Pijany kierowca nie zatrzymał się do kontroli! Policjanci ruszyli w pościg

We wtorek, tuż przed godziną 21.00 funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Policach, zauważyli na jednej z polickich ulic kierującego mercedesem, którego jazda mogła wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu.

Policjanci koło samochodu

– Mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kiedy jednak użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący pojazdem zaczął nagle przyspieszać. Po kilku kilometrach pościgu policjanci zdołali wyprzedzić kierującego Mercedesem i zmusili go do zatrzymania – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący samochodem marki Mercedes 36-letni mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie.

36-latek stracił prawo jazdy. Odpowie również przed sądem za popełnione przestępstwo.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.