reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę! Jakby tego było mało znaleziono przy nim amfetaminę

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali w nocy z wtorku na środę 36-letniego kierowcę, który miał w organizmie ponad 1,5 promilu alkoholu.

Radiowóz Policyjny na ul. Tanowskiej w Policach

– Kiedy funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli, od razu zauważyli, że mężczyzna ma problem z logicznym wypowiadaniem się – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało, policjanci ujawnili u 36-latka środki odurzające.

– Mężczyzna przyznał się do posiadania amfetaminy – informuje Leśnicka.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a kierujący trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.