Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Policjanci przeprowadzili akcję "Alkohol i Narkotyki". Przebadano prawie 600 kierujących

Trzeźwość prawie 600 kierowców skontrolowali w miniony weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach i Komisariatu Policji w Mierzynie. Działania te zostały podjęte w ramach akcji "Alkohol i Narkotyki".

komenda policji w Policach

Akcja rozpoczęła się o godz. 5:00 w sobotę i zakończyła się o godz. 4:00 w niedzielę. W tym czasie przebadano blisko 600 kierujących, spośród których tylko jeden okazał się być w stanie po użyciu alkoholu. Za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

"Alkohol i Narkotyki" to kolejne działania podejmowane przez funkcjonariuszy, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Ich głównym celem jest przebadanie dużej liczby kierujących i wyeliminowanie z ruchu drogowego tych, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu bądź narkotykach.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.