reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Funkcjonariusze zatrzymali kolejnych kierowców "na podwójnym gazie"

Troje kierowców znajdujących się pod wpływem alkoholu zatrzymali w weekend funkcjonariusze z Polic.

komenda policji w Policach

Policjanci z ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach prowadzili działania w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Niestety i tym razem na drogach powiatu polickiego nie zabrakło kierowców, którzy spożywając wcześniej alkohol zdecydowali się wsiąść za kierownicę.

Pierwszą z zatrzymanych osób okazała się 42-letnia mieszkanka powiatu polickiego, która miała promil alkoholu w organizmie. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 40-letni mężczyzna, który w organizmie miał blisko promil alkoholu. Ponadto kierował pojazdem nie posiadając uprawnień. Policjanci zatrzymali również 21-latka, który także zdecydował się prowadzić samochód będąc pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze przebadali w miniony weekend blisko 500 kierowców pod kątem stanu trzeźwości.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.