reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Pijana 30-latka przyjechała samochodem na Komendę Powiatową Policji w Policach

W nocy z wtorku na środę na parking Komendy Powiatowej Policji w Policach przyjechała 30-letnia kobieta, która jak się okazało, miała 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Samochód Volkswagen pijanej 30-latki

– Samochód prowadzony przez kobietę zawisł na krawężniku. Szybka reakcja policjantów doprowadziła do ujęcia pijanej kobiety 30-latki – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Około godziny 3.00 nad ranem policjanci usłyszeli hałas dobiegający z parkingu przez budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Policach.

– Przez okno dostrzegli zawieszony na krawężniku samochód marki Volkswagen. Policjanci niezwłocznie udali się do samochodu, z którego chwiejnym krokiem wysiadała 30-letnia kierująca – tłumaczy Kaźmierczak.

Kobieta wyraźnie nie potrafiła utrzymać równowagi, bełkotała, miała problem z logicznym wypowiadaniem się. Nie chciała też zdradzić policjantom, w jakim celu przyjechała do Komendy. Powtarzała jedynie, że po kogoś przyjechała, nie chciała jednak zdradzić po kogo.

– Pijana 30-latka została osadzona do wytrzeźwienia. W najbliższym czasie sąd zdecyduje o jej dalszym losie. Za popełnione przestępstwo grozi jej grzywna oraz kara do 2 lat pozbawiania wolności – tłumaczy rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: KPP w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.