reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Okradał sklepy w warunkach recydywy. Grozi mu 5 lat więzienia

Do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, któremu postawiono zarzuty okradania sklepów w warunkach recydywy na terenie gminy Dobra. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wynosi blisko 4000 zł.

radiowóz policji

37-latek został ujęty przez policjantów z Komisariatu w Mierzynie w miniony poniedziałek w jednym ze sklepów w Bezrzeczu. Wcześniej został zatrzymany przez pracowników ochrony.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna jest również odpowiedzialny za cztery kradzieże w innych sklepach. Łupem złodzieja padały markowe alkohole oraz słodycze.

– Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Z uwagi na fakt, iż to nie pierwszy konflikt z prawem 37-latka, mężczyzna będzie odpowiadał za popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy – informuje sierż. sztab. Anna Kaźmierczak z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Podejrzany o kradzieże mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.