reklama
reklama

Na terenie Polic zatrzymano włamywacza na gorącym uczynku!

Funkcjonariusze z Komisariatu w Mierzynie zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który z szopy dokonał kradzieży narzędzi ogrodowych.

Police

na zdjęciu: Miasto Police

– Włamywacz został zatrzymany i usłyszał już zarzuty – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – To nie pierwsza jego kradzież, dlatego też za popełniony czyn odpowie w warunkach recydywy, za co grozi mu nawet 15 lat więzienia – podkreśla.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę z rana na terenie jednej z posesji w Policach. Policjanci z Mierzyna, którzy pełnili tego dnia swoje obowiązki służbowe na terenie Polic, po przybyciu na miejsce dokonali penetracji terenu. Po chwili zauważyli włamywacza nieopodal miejsca włamania. Mężczyzna próbował ukryć się przed stróżami prawa za jednym z pobliskich budynków.

– Przy mężczyźnie ujawniono łup w postaci dmuchawy do liści, która jak się później okazało, została skradziona z jednej z przydomowych szop – informuje Kaźmierczak. – Włamywacz przyznał, iż chciał zrabować więcej elektronarzędzi, ale przeszkodzili mu w tym przybyli na miejsce policjanci – dodaje.

Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem, do którego 41-latek się przyznał.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także