Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i próbował zbiec

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi na pobocze, a po całym zdarzeniu próbował zbiec.

Policjanci

na zdjęciu: Funkcjonariusze na służbie

– Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce dostrzegli mężczyznę, który był nieopodal pojazdu – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Na widok policjantów rozpoczął ucieczkę w stronę lasu – dodała.

Na niewiele się to jednak zdało. Szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 51-latek został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Zatrzymanemu grozi zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres przynajmniej 3 lat, grzywna, a nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.