reklama

reklama
reklama

Wiemy co z tegoroczną edycją Dni Polic 2020

Dni Polic to największa impreza plenerowa, jaka rokrocznie odbywa się w gminie Police. W tym roku niestety Dni Polic się nie odbędą.

– Mogę potwierdzić, że w tym roku Dni Polic nie będzie – mówi Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Przygotowanie tak dużej imprezy wymaga czasu, a jak wiemy, do odwołania nieczynny jest Miejski Ośrodek Kultury w Policach przez co, nawet jeżeli dałoby się określić wstępny termin wydarzenia, trudno byłoby je zorganizować.

– Pracujemy aktualnie nad przełożeniem kontraktów z wykonawcami na rok następny – tłumaczy Anna Ryl.

Na kolejną edycję przyjdzie nam zatem wszystkim poczekać do roku 2021.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.