reklama

reklama
reklama

Dni Polic 2019: Nietuzinkowa Mery Spolsky wystąpiła przed policką publicznością

Mery Spolsky, a właściwie Maria Ewa Żak była kolejną wokalistą, która wystąpiła podczas drugiego dnia Dni Polic 2019.

Wokalistka, producentka muzyczna i… projektantka mody ma za sobą udział w wielu festiwalach, m.in.: Open’er Festival, Męskie Granie czy Warsaw Festival.

Podczas koncertu w Policach artystka zaprezentowała największe swoje przeboje, w tym „Liczydło”, „Miło było Pana poznać” czy „Ups!”. Nieodzownym elementem jej występów są własnoręcznie zaprojektowane stylizacje, w których dominuje biel, czerń oraz czerwień.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.