patronat medialny
reklama

Uzbierali ponad 70 tysięcy złotych i liczą dalej! Gmina Kołbaskowo zagrała z WOŚP

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, ale liczenie w gminie Kołbaskowo trwa dalej. Aktualnie policzono ponad 70 tysięcy złotych.

Na placu przed przecławskim GOKSiR'em Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Kołbaskowo. Były kiermasze, występy artystyczne, koncerty, licytacje oraz kwesty na rzecz orkiestry.

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie z Fundacją Jurka Owsiaka gra Jasienica i Police.

Osoby, które mają ochotę wesprzeć zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mogą do godziny 18.00 przyjść do Klubu Osiedlowego w Jasienicy lub do godziny 20.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach i wrzucić pieniądze do puszki.

28. Finał WOŚP: Sztab w Jasienicy zebrał ponad 116 tysięcy złotych

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy podliczył już zebrane środki, które trafią na konto 28. Finału WOŚP.

W tym roku udało się uzbierać około 116 tysięcy złotych w walucie polskiej oraz około 1 800 złotych w walucie obcej.

28. Finał WOŚP: Zagrali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ponad 120 zawodników wzięło udział w XIX Orkiestrowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Oldbojów, podczas którego zebrano niespełna 16 tysięcy złotych.

– Sportowe zmagania udało się zakończyć bez kontuzji, za to z puszką pełną pieniędzy – mówi Artur Zagórski, organizator turnieju.

28. Finał WOŚP: W Pilchowie zebrali prawie 13 tysięcy złotych

Blisko 13 tysięcy złotych zebrali wolontariusze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pilchowie.

Pilchowianie zorganizowali finał WOŚP w miejscowej szkole filialnej. Dla uczestników przygotowali sporo atrakcji. Były licytacje, loteria fantowa oraz występy artystyczne.

28. Finał WOŚP: Rekordowy Finał w Przecławiu! Blisko 100 tysięcy złotych!

Blisko 100 tysięcy złotych zebrał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przecławiu. Za 8 000 złotych zlicytowane zostało złote serduszko w statuetce z logo WOŚP.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się gadżety przekazane na licytację przez Fundację Jurka Owsiaka. Koszulki z logiem WOŚP licytowane były w przedziale od 500 złotych nawet do 1 000 złotych. Za breloczki trzeba było zapłacić około 400 złotych. Serduszka wykonane przez rodziców z Przecławskiego Punktu Przedszkolnego osiągały kwoty od 1 000 złotych do 1 600 złotych.

28. Finał WOŚP: Ponad 60 tysięcy złotych podczas Finału WOŚP w Bezrzeczu

Ponad 60 tysięcy złotych udało się zebrać podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Dobra.

Mieszkańcy gminy Dobra chętnie brali udział zarówno w licytacjach, jak i przekazywaniu pieniędzy do puszek blisko 40 wolontariuszy, którzy uzbrojeni w wośpowe puszki i identyfikatory ruszyli w teren.

28. Finał WOŚP: Kanapki samorządowców schodziły niczym świeże bułeczki

Podobnie jak w latach ubiegłych policcy samorządowcy podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach przygotowali dla odwiedzających kanapki, chleb ze smalce, ogórki oraz domowe wypieki.

– Tak jak pan redaktor widzi, są kanapki z żółtym serem, są kanapki z jajkiem, a także z wędliną. A ponadto domowe wypieki i pyszne rogaliki – powiedział Władysław Diakun, burmistrz Polic.