reklama

reklama
reklama

Od jutra wchodzą w życie ważne zmiany dla kierowców

Opublikowane zostało rozporządzenie w Dzienniku Ustaw, na mocy którego kierowca może otrzymać większą liczbę punktów za niektóre wykroczenia.

Rondo Pionierów w Policach

na zdjęciu: Rondo Pionierów w Policach

Od 17 września kierowca otrzyma 15 punktów karnych za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, przekroczenie prędkości o więcej niż 70 km/h, czy kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

Pijany rowerzysta wjechał w autobus komunikacji miejskiej

Dziś kilka minut po godzinie 15.00 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego oraz Piaskowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu komunikacji miejskiej, oraz rowerzysty.

Zderzenie rowerzysty z autobusem

na zdjęciu: Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Policach

Kierujący rowerem mężczyzna, jadąc od strony Siedlic, niespodziewanie wjechał w bok autobusu. Po sprawdzeniu go alkomatem okazało się, że ma 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

Dziś tuż przed godziną 6.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie oraz Dobrej zostali wezwani do potrącenia kobiety przez autobus dowożący pracowników do jednej z firm przy ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie.

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

na zdjęciu: Kobieta została potrącona przez autobus dowożący pracowników do jednej z firm

Zdarzenia potwierdziła Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Krzysztof Hołowczyc wygrywa Columnę Medica Baja Poland

Krzysztof Hołowczyc pilotowany przez Łukasza Kurzeję po raz ósmy w historii zwyciężył w rajdzie Columna Medica Baja Poland.

Krzysztof Hołowczyc

na zdjęciu: Krzysztof Hołowczyc podczas rywalizacji na odcinku specjalnym w gminie Dobra

Olsztynianin w polskiej rundzie Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych Baja wygrał wszystkie pięć odcinków specjalnych i na mecie zameldował się z ponad 18-minutową przewagą.

Rajd Columna Medica Baja Poland już w ten weekend

Już w piątek rozpoczyna się kolejna edycja rajdu Columna Medica Baja Poland, podczas którego wystartuje światowa czołówka kierowców i najszybsze auta terenowe.

Rajd Columna Medica Baja Poland

na zdjęciu: W niedzielę kierowcy rywalizować będą na bezdrożach gminy Dobra

Rajdowe trasy Columa Medica Baja Poland będą areną zmagań o tytuły Pucharu Świata i Pucharu Europy FIA. Emocji i gwiazd światowego motorsportu na pewno nie zabraknie.

Pożar samochodu osobowego na rogu ulic Bankowej i Grzybowej

Dziś około godziny 16.00 doszło do pożaru samochodu osobowego marki Ford, zaparkowanego na rogu ulic Bankowej oraz Grzybowej.

pożar samochodu osobowego

na zdjęciu: Strażak gaszący palący się samochód marki Ford

Świadkowie zdarzenia widząc wydobywający się spod maski samochodu dym, natychmiast zadzwonili po straż pożarną oraz podjęli próbę gaszenia pojazdu gaśnicami samochodowymi.

Na zjeździe do Bartoszewa zderzyły się 4 samochody! [aktualizacja]

Droga wojewódzka nr 115 na wysokości Bartoszewa jest zablokowana. Jak udało się nam dowiedzieć, doszło tam do zderzenia czterech samochodów osobowych.

radiowóz policji

na zdjęciu: Radiowóz policyjny

Jak informuje mł.asp. Anna Kaźmierczak, na szczęście w kolizji nikt nie został poszkodowany.

W Warnołęce BMW uderzyło w słup energetyczny. Kierowca zbiegł

W Warnołęce samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. W momencie przybycia na miejsce służb kierowcy mocno uszkodzonego bmw nie było już na miejscu – zbiegł z miejsca zdarzenia.

w Warnołęce bmw uderzyło w słup energetyczny

na zdjęciu: W Warnołęce bmw uderzyło w słup energetyczny

Do zdarzenia doszło około godz. 15:00. Siła uderzenia była na tyle duża, że słup energetyczny został ścięty i powalony na jezdnię. Przybyli na miejsce strażacy zastali pozostawiony na poboczu samochód z mocno uszkodzonym przodem i wystrzelonymi poduszkami powietrznymi kierowcy oraz pasażera. Wiele więc wskazuje na to, że autem jechały co najmniej dwie osoby.

#zobacz także