reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu z polickiej Komendy

Dziś po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Żołnierza z Komuny Paryskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym nieoznakowanego radiowozu z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Żołnierza z Komuny Paryskiej w Szczecinie

– Mogę jedynie potwierdzić, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia i dodać, że dwóch policjantów jadących samochodem marki Toyotą doprowadzało zatrzymanego do szczecińskiego Sądu – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wypadek z udziałem motocyklisty w Mierzynie

Dziś po godzinie 11.00 doszło do wypadku na ul. Weleckiej w Mierzynie z udziałem motocyklisty, który został przewieziony do szpitala.

wypadek z udziałem motocyklisty w Mierzynie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ul. Weleckiej w Mierzynie

– Kierujący motocyklem 23-latek, jadąc w kierunku Szczecina, wymijając stojące na światłach samochody, uderzył w otwarte drzwi jednego z pojazdów i wpadł pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wypadek z udziałem autobusu komunikacji miejskiej i samochodu osobowego

Dziś po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu drogi w Pilchowie doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej linii 103 z samochodem osobowym.

Zderzenie autobusu komunikacji miejskiej z autobusem

na zdjęciu: do zdarzenia doszło około godziny 11.00

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące komunikacją miejską.

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w Policach! Kierująca Toyotą przewieziona do szpitala

Dziś około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Asfaltowej – Dębowej i Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Zderzenie dwóch samochodów w Policach

na zdjęciu: do zdarzenia doszło około godziny 11.00

– Kierująca samochodem marki Toyota, jadąc od ulicy Piłsudskiego w kierunku ulicy Dębowej, nie ustąpiła pierwszeństwa, jadącemu z ulicy Asfaltowej w kierunku Wojska Polskiego samochodem marki Audi – mówi Agata Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Samochody MINI zdecydowanie najszybsze na prologu

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja, jadący samochodem MINI John Cooper Works Rally, byli najszybsi na prologu Columna Medica Baja Poland 2023.

Columna Medica Baja Poland

na zdjęciu: dwa pierwsze miejsca zajęły załogi jadące samochodem MINI John Cooper Works Rally

Na blisko 6-kilometrowym odcinek specjalny na widowiskowym prologu w Szczecinie triumfował zwycięzca ubiegłorocznej edycji rajdu Columna Medica Baja Poland.

Już dziś startuje Columna Medica Baja Poland

Już dziś, po raz piętnasty rusza Columna Medica Baja Poland. Do rywalizacji na bezdrożach w gminach Szczecin, Drawsko Pomorskie i Dobra przystąpi łącznie 147 uczestników z 14 krajów. Wśród nich m.in. Krzysztof Hołowczyc z pilotem Łukaszem Kurzeja.

Columna Medica Baja Poland

na zdjęciu: Krzysztof Hołowczyc podczas rywalizacji na odcinku specjalnym w gminie Dobra w 2022 roku

Kierowcy do przejechania będą mieli pięć odcinków specjalnych o łącznej długości 387,2 kilometra.

Audi rozbiło się na drzewie i wylądowało w rowie! Poszkodowany trafił do szpitala

Dzisiejszej nocy na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Buk i Stolec w gminie Dobra doszło do wypadku z udziałem samochodu marki Audi, w wyniku którego poszkodowana została jedna osoba.

Audi rozbiło się na drzewie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na drodze powiatowej pomiędzy Bukiem a Stolcem

Strażacy zostali wezwani na miejsce zdarzenia o godzinie 4.24. Na miejscu okazało się, że samochód marki Audi uderzył w drzewo.

Kolizja trzech pojazdów nieopodal skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Mazurskiej w Policach

Dziś po godzinie 13.00 doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych nieopodal skrzyżowania ulicy Piłsudskiego z Mazurską w Policach.

Kolizja trzech pojazdów

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego w Policach

– Wszystkie trzy pojazdy poruszały się w kierunku ulicy Wojska Polskiego. Pierwszy z pojazdów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, drugi również, natomiast trzeci nie zdążył wyhamować i uderzył w tył drugiego pojazdu, który siłą pędu uderzył w pierwszy pojazd – tłumaczy Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.