reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 2 849 014 | Zgonów: 71 311 | Szczepienia: 15 144 771


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 127 943 | Zgonów: 2 669

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 718 | Zgonów: 96

Data aktualizacji: 14 maja 2021 roku, godzina: 10:50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


reklama
ogłoszenie społeczne

Zderzenie osobówki z motorowerem! Kierujący jednośladem ze złamaną nogą trafił do szpitala

Kierujący samochodem marki Opel, jadąc od strony Trzebieży w kierunku Jasienicy, chcąc skręcić w ul. Jana Kazimierza, uderzył w jadącego z naprzeciwka motorowerzystę poruszające się za innym samochodem osobowym.

– Kierujący Oplem wykonał manewr skrętu po przejechaniu samochodu osobowego. Nie zauważył jadącego za nim motorowerzysty i doprowadził do zderzenia – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Samochód spadł z lawety i staranował inny pojazd

Zablokowana jest ulica Kościuszki w Policach. Samochód marki Opel, który stał na zaparkowanej na posesji lawecie, spadł i staranował Toyotę.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 16.00. W obu kierunkach tworzą się korki.

Wypadek pod Kołbaskowem. Motocykl zderzył się z SUV-em

Co najmniej do godz. 14:00 potrwają poważne utrudnienia dla kierowców na drodze krajowej nr 13 - w Smętowicach niedaleko Kołbaskowa motocykl zderzył się z SUV-em marki Lexus. Jedna osoba została ranna.

– Kierująca samochodem osobowym próbowała wyjechać z drogi podporządkowanej od strony Siadła Górnego. Jadący od strony Kołbaskowa samochód ciężarowy zatrzymał się, aby umożliwić kobiecie wyjazd. W tym czasie jadący od strony granicy motocyklista nie spodziewał się, że ciężarówka się zatrzyma, próbował ją wyminąć lewym pasem i zderzył się z wyjeżdżającym SUV-em – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej zderzyły się trzy pojazdy

Dziś około południa doszło do zderzenia trzech pojazdów na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej w Policach. Jedna osoba dostała obrażeń i przetransportowano ją do szpitala.

Kierująca samochodem osobowym, jadąc od strony wiaduktu kolejowego i chcą skręcić w ulicę Wkrzańską, wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka pojazdem. W kolizji udział wziął również trzeci samochód osobowy.

Śmiertelny wypadek koło Trzeszczyna! Zginęła młoda kobieta [zdjęcia]

Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło w piątek około godz. 14:00 na drodze wojewódzkiej 114, niedaleko Trzeszczyna. Osobowy mercedes zderzył się tam z jadącą z naprzeciwka cysterną.

– Kierująca osobowym mercedesem kobieta w momencie podjęcia manewru wyprzedzania, najechała na jadącą z naprzeciwka cysternę – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kierowca, który dachował niedaleko Brzózek, był pijany

Kierujący, który w sobotę dachował na DW114 w okolicy Brzózek, był nietrzeźwy. Ponadto nie posiadał prawa jazdy. Za popełnione przestępstwo 36-latek może teraz trafić do więzienia.

- 36 letni mężczyzna kierując pojazdem marki VW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Jak się okazało był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie - mówi mł.asp. Katarzyna Leśnicka. - Dodatkowo po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Na szczęście jechał sam i nie odniósł poważniejszych obrażeń - dodaje.