reklama
reklama

W Stobnie samochód wjechał pod pociąg. Jedna osoba ranna! [aktualizacja]

Na przejeździe kolejowym w Stobnie samochód osobowy wjechał pod pociąg. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, jedna osoba z obrażeniami nóg została przetransportowana do szpitala.

Samochód wjechał pod pociąg

Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Na miejsce wypadku zadyponowano policję, straż pożarną, karegki pogotowia ratunkowego oraz śmigłowiec, który - jak wynika z naszych informacji - zabrał do szpitala kobietę z ciężkim urazem nóg. Siła uderzenia była tak duża, że z auta został wyrwany silnik.

Nasze informacje potwierdza Komenda Powiatowa Policji w Policach.

- Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Stobnie, w ciągu drogi między Dołujami a Będargowem, 59-letnia kobieta kierująca samochodem marki ford focus wjechała pod pociąg jadący z Niemiec do Szczecina Głównego. Została wycięta przez strażaków ze zniszczonego samochodu. Po wypadku poszkodowana była przytomna, jednak podczas wyciągania z samochodu straciła przytomność. Nieprzytomną śmigłowiec przetransportował do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie - mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Po dojeździe na miejscu służb ratunkowych udało się przeprowadzić badanie alkomatem, które wykazało, że 59-latka w chwili wypadku była trzeźwa.Autor: Jakub Siusta, Foto: Internauta

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
ogłoszenie społeczne

#zobacz także