Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Spłonął autobus przegubowy prywatnego przewoźnika [zdjęcia]

Dziś kilka minut po godzinie 5.00 strażacy ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej zostali zadysponowani do pożaru autobusu prywatnego przewoźnika na niemieckich numerach rejestracyjnych w miejscowości Buk.

Pożar autobusu komunikacji miejskiej

Z informacji, do jakich udało nam się dotrzeć, wynika że nikomu na szczęście nic się nie stało. W momencie przyjazdu straży pożarnej pojazd objęty był cały ogniem. Spłonął doszczętnie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: OSP Dobra

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.