reklama

reklama
reklama

Rajd Columna Medica Baja Poland już w ten weekend

Już w piątek rozpoczyna się kolejna edycja rajdu Columna Medica Baja Poland, podczas którego wystartuje światowa czołówka kierowców i najszybsze auta terenowe.

Rajd Columna Medica Baja Poland

na zdjęciu: W niedzielę kierowcy rywalizować będą na bezdrożach gminy Dobra

Rajdowe trasy Columa Medica Baja Poland będą areną zmagań o tytuły Pucharu Świata i Pucharu Europy FIA. Emocji i gwiazd światowego motorsportu na pewno nie zabraknie.

Trzy dni walki, pięć odcinków specjalnych, 500 kilometrów rajdowych zmagań na najdłuższych i najtrudniejszych rajdowych trasach w Polsce – tak w skrócie zapowiada się to, co czeka kibiców motorsportu podczas najbliższego weekendu.

Od jutrzejszego poranka na kibiców czekać będzie przedsmak rywalizacji na odcinkach specjalnych. W Wołczkowie w Gminie Dobra rozegrany zostanie „Odcinek Testowy”. O godzinie 17.00 przy ul. Szafera w Szczecinie odbędzie się start honorowy i „Odcinek Kwalifikacyjny”.

W sobotę, 3 września strefa serwisowa zostanie przeniesiona bezpośrednio na teren kultowego dla rajdów terenowych – Poligonu Drawskiego.

Niedzielne odcinki specjalne w Gminie Dobra tradycyjnie zakończą trzydniową rywalizację. Te bardzo przyjazne kibicom tereny będą miejscem walki o ostatnie cenne sekundy w imprezie i często potrafią zaskoczyć nieprzewidywalnymi warunkami.

Miasteczko Rajdowe zlokalizowane zostanie na terenie strzelnicy Wojskowej przy ulicy Szafera w Szczecinie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także