reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

Dziś tuż przed godziną 6.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie oraz Dobrej zostali wezwani do potrącenia kobiety przez autobus dowożący pracowników do jednej z firm przy ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie.

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

na zdjęciu: Kobieta została potrącona przez autobus dowożący pracowników do jednej z firm

Zdarzenia potwierdziła Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Około godziny 5.45 kierowca autobusu przywiózł pracowników do pracy. Podczas manewru zawracania nie zauważył kobiety, która szła przez parking. Kobieta wpadła pod autobus, doznając wielonarządowych obrażeń i niestety zginęła na miejscu.

– Kierowcę autobusu poddano badaniu alkomatem. Był trzeźwy – podkreśla Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Autor: Gracjan Broda, Foto: OSP Wołczkowo

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.