reklama

reklama
reklama

W poniedziałek rozpoczną wymianę odcinka kanalizacji deszczowej

Począwszy od dnia 14 listopada, prowadzone będą prace podziemne, polegające na wymianie odcinka instalacji kanalizacji deszczowej znajdującej się wzdłuż parkingu przy ul. 26 Kwietnia 18-20.

Parking przy ul. 26 Kwietnia w Policach

na zdjęciu: Parking przy ul. 26 Kwietnia w Policach

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” zwraca się z prośbą do właścicieli pojazdów o ich zabranie z miejsc parkingowych na czas prowadzonego remontu.

Kilka dni temu dobiegły końca prace związane z wymianą fragmentu instalacji kanalizacji deszczowej znajdującej się wzdłuż parkingu ulokowanego przy granicy wejścia do lasu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.