reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zderzenie samochodu z ciężarówką w Rosówku. Jedna osoba ciężko ranna!

Jedna osoba została ciężko ranna w wypadku, do którego doszło w sobotę około godziny 10:00 na drodze krajowej nr 13 na wysokości Rosówka.

Wydział ds. Podatków

na zdjęciu: miejsce wypadku

Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z cysterną.

– 19-letni kierujący, jadąc od strony granicy z Niemcami, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. W stanie bardzo ciężkim został odwieziony do szpitala. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach..

Jak informuje GDDKiA droga w miejscu wypadku będzie nieprzejezdna mniej więcej do godziny 14.00. Do tego czasu ruch kierowany jest objazdem autostradą A6.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Grzegorz Smolicz, przeclaw24.pl

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.