reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Drugi Policki Jarmark Bożonarodzeniowy [wideo]

W sobotę, 11 grudnia na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się po raz drugi Policki Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany wspólnie przez gminę Police oraz Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

Drugi Policki Jarmark Bożonarodzeniowy

Oprócz stoisk z ręcznie robionymi ozdobami świątecznymi i rozmaitymi potrawami przygotowano również atrakcje w postaci występów kulturalnych. Odbyła się m.in.: „Zimowa Parada z Reniferem Rudolwem” oraz „Opowieść o zapomnianych zabawkach” w wykonaniu Gwardii Gryfa.

Autor: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.