reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kreszach [wideo]

Kilkudziesięciu wolontariuszy Fundacji Polskich Wartości spakowało dziś około 23 ton darów, które trafią do naszych rodaków na Litwie i Łotwie.

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kreszach

„Paczkę dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2022” po raz kolejny wsparła m.in. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Powiat Policki.Powiązane Artykuły:

1 900 paczek trafi do Polaków mieszkających na kresach

Autor: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.