Oleh Synytsia na kolejny sezon pozostanie w Świcie Szczecin

Dziś Klub Sportowy Świt Szczecin poinformował o przedłużeniu o kolejny rok umowy z występującym na pozycji napastnika Olehem Synytsią.

Oleh Synytsia

– Cieszę się z decyzji Olka i z tego, że nasz projekt mimo ofert z wyższej klasy rozgrywkowej przekonał go do pozostania z nami na kolejny sezon – powiedział Szymon Kapelusz, dyrektor sportowy klubu z północy Szczecina.

Piłkarska Akademia Chemika Police oficjalnie zakończyła sezon

W czwartkowe popołudnie na głównej płycie stadionu przy ul. Siedleckiej odbyło się oficjalne zakończenie sezonu Piłkarskiej Akademii Chemika Police.

Zakończenie sezonu piłkarskiego Akademii Chemika Police

Udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele głównych partnerów klubu – burmistrz Polic Władysław Diakun wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Policach Andrzejem Rogowskim oraz prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. Mariusz Grab wraz z członkiem zarządu Anną Tarocińską.

Świt Szczecin pokonał Olimpię Grudziądz i pomógł w awansie Kotwicy Kołobrzeg

Piłkarze Świtu Szczecin pokonali przed własną publicznością liderującą w tabeli Olimpię Grudziądz 1:0 i tym samym pozbawili podpiecznych Marciła Płuski awansu do rozgrywek eWinner 2. Ligi, bowiem swoje spotkanie wygrała Kotwica Kołobrzeg i to kołobrzeżanie wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Skuteczna interwencja Marka Szulca

Piłkarze z Grudziądza przed spotkaniem na północy Szczecina mieli wszystko w swoich rękach i nogach, bez oglądania się na spotkanie Stolem Gniewino – Kotwica Kołobrzeg. Warunek był jeden – podopieczni Mariusza Płuski potrzebowali do awansu co najmniej remisu w sobotniej rywalizacji.

Losy awansu do II ligi rozstrzygną się na boisku Dumy Skolwina [zapowiedź]

W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie podopieczni Andrzeja Tychowskiego podejmować będą Olimpię Grudziądz, dla której będzie to decydujące starcie w perspektywie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Radość piłkarzy Świtu Szczecin

Przypomnijmy, że w grze o awans w dalszym ciągu pozostaje Kotwica Kołobrzeg, która z kolei rywalizować będzie na wyjeździe z Gniewinem Stolem. Kotwica do awansu potrzebuje zwycięstwa, a także wygranej Świtu w rywalizacji z Olimpią.

Przegrywali do 89 minuty 1:3! Zdołali zremisować 3:3

Podopieczni Mariusza Szmita zremisowali w Połczynie-Zdrój z miejscową Pogonią 3:3, mimo iż do 89 minuty meczu przegrywali 1:3.

Jakub Stachnik wyrzucający piłkę z autu

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 27 minucie meczu, kiedy to Adriana Piekutowskiego pokonał Adriano Cheganças. Tuż przed przerwą prowadzenie dla Pogoni podwyższył Kordian Rudziński.

Tylko remis w starciu z MKP Szczecinek w piątkowym meczu

Piłkarze Chemika Police zremisowali przed własną publicznością w rozgrywanym w piątkowe popołudnie spotkaniu z MKP Szczecinek 3:3.

Emil Jędraszak walczy o piłkę z dwoma rywalami

W 16 minucie meczu na prowadzenie wyszli gości po strzale Michała Barańskiego. Podopieczni Mariusza Szmita na doprowadzenie do remisu potrzebowali zaledwie 60 sekund. Prowadzący zawody Marcin Boratyński dopatrzył się faulu na zawodniku Chemika Police i podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Michał Janicki.

Tylko remis w starciu z Raselem Dygowo

Piłkarze Chemika Police zremisowali przed własną publicznością z Raselem Dygowo 1:1.

Piłkarz rywali fauluje Manuela Ponce Garcia

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla przyjezdnych, którzy wypracowali sobie przewagę od początku meczu. Udokumentowali ją już w 7. minucie, kiedy to Norberta Popiołka pokonał Jakub Poznański.