Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 973 593 | Zgonów: 16 746 | Wyzdrowiało: 538 273

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 36 620 | Zgonów: 482

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 2 051 | Zgonów: 14

Data aktualizacji: 28 listopada 2020 roku, godzina: 10.43 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

Chemik Police przegrał w sparingu z Pogonią Szczecin

Piłkarze Chemika Police przegrali w sobotnim meczu sparingowym z Pogonią Szczecin 0:2. Bramki dla granatowo-bordowych strzelili – Adam Frączczak z rzutu karnego oraz Jakub Kuzko. Spotkanie rozegrano na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej.

W dzisiejszym spotkanie w drużynie ze Szczecina zagrali zawodnicy, którzy nie pojawili się na boisku w piątkowym spotkaniu Fortuna Pucharu Polski z Wisłą w Płocku.

Minimalna porażka Świtu w starciu pucharowym z Cracovią!

W minioną sobotę piłkarze Świtu Szczecin mierzyli się z ekstraklasową Cracovią w ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Podopieczni Michała Probierza wygrali zaledwie 1:0, a ozdobą spotkania była bramka Daniela Pika uderzeniem z przewrotki w 59. minucie meczu.

Początek widowiska to zdecydowana przewaga gości, którzy jednak nie forsowali na siłę wysokiego tempa spotkania. Podopieczni Andrzeja Tychowskiego przetrwali pierwsze 20 minut ataków krakowian i w kolejnych minutach zaczęli poczynać sobie zdecydowanie śmielej.

Chemik Police przegrał z rezerwami Pogoni Szczecin [dużo zdjęć]

Piłkarze Chemika Police przegrali na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej z rezerwami Pogoni Szczecin 0:2. Bramki dla gości strzelili Mariusz Fornalczyk i Jakub Lis.

Sobotnie spotkanie z wysokości trybun oglądał szkoleniowiec pierwszego zespołu Pogoni Szczecin – Kosta Runjaić w towarzystwie Macieja Stolarczyka, szkoleniowca kadry U-21, który zastąpił na tym stanowisku Czesława Michniewicza.

Sobotnie spotkanie Świtu z Cracovią w Pucharze Polski odwołane!

Sobotnie spotkanie pomiędzy Świtem Szczecin a Cracovią w ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski zostało odwołane z powodu potwierdzonych zakażeń wirusem Sars-CoV-2 w drużynie gospodarzy.

– Siedmiu naszych piłkarzy otrzymało pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa – mówi Paweł Adamczak, prezes Klubu Sportowego Świt Szczecin-Skolwin.

Piłkarskie emocje Fortuna Pucharu Polski w ostatnią sobotę października

Świt Szczecin w 1/16 Fortuna Pucharu Polski zmierzy się z Cracovią. Spotkanie odbędzie się 31 października o godzinie 12.30 na obiekcie w Skolwinie.

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi na trybunach będzie mogło zasiąść zaledwie 25% kibiców. Pozostali sympatycy klubu z północnego Szczecina, spotkanie będą mogli obejrzeć w telewizji, bowiem transmitować je będzie stacja Polsat Sport.

Pierwsza wygrana Chemika Police w sezonie!

Piłkarze Chemika Police pokonali Pomorzanina Toruń 1:0 i odnieśli tym samym pierwsze ligowe zwycięstwo w obecnym sezonie. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 3. minucie meczu Oskar Klimkowicz, wykorzystując zamieszanie w polu karnym gości.

Podopieczni Mariusza Szmita lepiej sobotniego spotkania zacząć nie mogli. W 3 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, przytomnie w polu karnym zachował się Oskar Klimkowicz, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował piłkę do bramki.

Ważne zwycięstwo Świtu Szczecin w Starogardzie Gdańskim! Dwie bramki Nagamatsu

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego pokonali na trudnym KP Starogard Gdański 4:2, dopisując sobie kolejny jakże ważny komplet punktów.

Wynik sobotniego spotkania otworzył w 23. minucie meczu Adam Nagórski, który wykorzystał precyzyjne podanie od Szymona Kapelusza, minął rywala i umieścił piłkę w siatce. Cztery minuty później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Shuma Nagamatsu, który strzałem z 18 metrów pokonał bramkarza rywali. Drugą asystę w meczu zanotował natomiast Szymon Kapelusz. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Wysoka porażka piłkarzy Chemika w Środzie Wielkopolskiej!

Piłkarze Chemika Police odnotowali kolejną wysoką porażkę. Tym razem w Środzie Wielkopolskiej przegrali z miejscową Polonią aż 0:5.

Podopieczni Mariusza Szmita piątkowego spotkania chyba gorzej rozpocząć nie mogli. Już w 2. minucie meczu policzanie przegrywali po bramce samobójczej strzelonej przez Michała Korotkiewicza. Siedem minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem Patryka Brzozowskiego pokonał Jędrzej Kujawa. W 19 minucie spotkania było już 3:0. Faulowany w polu karnym był Krystian Pawlak, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Wojciech Onsorge. W końcówce pierwszej części meczu gospodarze za sprawą Damiana Buczmy, podwyższyli rezultat na 4:0.