W sobotę będzie można kupić bilety na mecz Świt Szczecin – Legia Warszawa

Osiedlowy Klub Sportowy Świt Szczecin podjął decyzję o otwarciu punktu sprzedaży biletów mieszczącym się przy ul. Stołczyńskiej 100 (siedziba klubu) w sobotę, 16 października w godzinach od 10.00 do 16.00.

W ciągu zaledwie 3 dni rozdystrybuowanych zostało ponad 80% wejściówek na pucharowe starcie z warszawską Legią.

Komplet punktów Chemika Police w starciu z Błękitnymi II Stargard

Podopieczni Mariusza Szmita pokonali w Stargardzie rezerwy Błękitnych 2:1. Bramki dla żółto-zielonych strzelili Emil Andrzejewski i Dawid Szala.

Pierwsze 30 minut spotkania to wyrównana gra obydwu zespołów, w których zarówno gospodarze, jak i goście stworzyli sobie po dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki.

Zobacz gdzie możesz kupić bilety na mecz Świt Szczecin – Legia Warszawa

Osiedlowy Klub Sportowy Świt Szczecin od najbliższej środy, 13 października rozpocznie sprzedaż pierwszej transzy biletów na spotkanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski, w którym Duma Skolwina podejmować będzie Legię Warszawa.

Bilety w cenie 50 złotych będzie można zakupić w dwóch punktach: siedzibie klubu przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie oraz siedzibie firmy Dom z Energią, mieszczącą się przy ul. Piastów 8/U2 wejście od strony ul. Żółkiewskiego w Szczecinie.

Po Cracovii do północnego Szczecina zawita Legia Warszawa

Do Świtu Szczecin po raz kolejny uśmiechnęło się szczęście. Przed rokiem pucharowym rywalem podopiecznych Andrzeja Tychowskiego była Cracovia, a w tym zespół z północnego Szczecina mierzyć będzie się z Mistrzem Polski – Legią Warszawa.

Świt Szczecin wywalczył sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek po emocjonującym widowisku w Dębicy z miejscową Wisłoką. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis. Rozstrzygnięcia nie przyniosła również dogrywka. O awansie decydowała zatem seria rzutów karnych. 7:6 wygrali piłkarze Andrzeja Tychowskiego.

Świt Szczecin przegrywa przed własną publicznością z Unią Janikowo

Piłkarze Unii Janikowo pokonali na stadionie miejskim przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie Świt Szczecin 3:2. To trzecia w tym sezonie i druga przed własną publicznością porażka podopiecznych Andrzeja Tychowskiego.

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W 19 minucie bramkę samobójczą dającą prowadzenie gospodarzom zdobył Adrian Beta. Warte odnotowania w pierwszych 45 minutach było również potężne uderzenie zza linii 16 metra Pawła Krawca, które zdołał obronić bramkarz z Janikowa.

Przegrana Chemika Police po szalonym meczu z Flotą Świnoujście

Podopieczni Mariusza Szmita przegrali z Morskim Klubem Sportowym Flota Świnoujście 3:4, mimo że do 57 minuty spotkania prowadzili 3:0.

Zdecydowanym faworytem spotkania byli goście, jednak pierwsze minuty pokazały, że piłkarze Chemika Police będą chcieli zaskoczyć wyżej notowanego rywala.

Chemik Police podejmuje przed własną publicznością Flotę Świnoujście

W sobotę na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach podopieczni Mariusza Szmita podejmować będą Flotę Świnoujście. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.00.

Goście po dziewięciu ligowych kolejkach z dorobkiem 21 punktów plasują się obecnie na trzeciej pozycji. W dotychczasowych rozgrywkach podopieczni Marcina Adamskiego nie zaznali goryczy porażki, wygrywając sześć i remisując trzy spotkania.

Świt Szczecin awansował do 1/16 Fortuna Pucharu Polski

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego pokonali w 1/32 rozgrywek Fortuna Pucharu Polski po serii rzutów karnych Wisłokę Dębicę 7:6 i tym samym awansowali do kolejnej rundy.

Spotkanie w regulaminowym czasie zakończyło się bezbramkowym remisem. Rozstrzygnięcie nie przyniosła również dogrywka. O awansie do kolejnej rundy decydować miały rzuty karne.