Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 50 324 | Zgonów: 1 787 | Wyzdrowiało: 35 642


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 826 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 17 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 7 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.43 | Kliknij i przeczytaj raport


KP Chemik Police zaprezentował nowe logo!

Klub Piłkarski Chemik Police zaprezentował dziś nowe logo klubu, jakie pojawi się na koszulkach pierwszego zespołu oraz grup młodzieżowych polickiego klubu.

– Przyszedł taki moment, w którym zdecydowaliśmy się po wielu konsultacjach wewnątrz klubu, że należałoby coś zrobić z naszym logo – przyznał Przemysław Korotkiewicz, prezes KP Chemik Police.

Odpowiedzialne za realizację przedsięwzięcia było Studio Graficzne AM Arsena Marchlewskiego, które wykonało nie tylko projekt graficzny nowego logo klubu, ale także zaprezentowało pełną wizualizację poszczególnych elementów strojów piłkarskich i klubowych gadżetów.

– Przygotowanych było kilka propozycji, z których zdecydowaną większością wybraliśmy te, które Państwu dzisiaj prezentujemy – podkreślił Korotkiewicz. – Zdecydowaliśmy się na te logo, ponieważ jest ono zupełnie inne od poprzedniego i bardzo nowoczesne – komplementował.

Nowe logo z poprzedniego odziedziczyło jedynie kolorystykę, czyli barwę żółtą i zieloną.

– Nowe logo składa się z trzech liter: C, H i P, które wpisane są w okrąg – rozpoczął Arsen Marchlewski, przedstawiciel Studia Graficznego AM. – Litera H tworzy schemat boiska piłkarskiego – kontynuował Marchlewski.

Nad znakiem graficznym umieszczona została data powstania klubu. To swoiste nawiązanie do historii klubu.

– Logo jest bardzo proste i minimalistyczne. Zależało nam na etapie projektowania, aby z nowym logo identyfikowali się zarówno piłkarze, działacze, jak i rodzice dzieci trenujących w klubie – podkreślił Arsen Marchlewski.

Nowe stroje piłkarzy z nowym logo zadebiutują podczas 2. kolejki rozgrywek III ligi, w której piłkarze Chemika Police podejmować będą na własnym stadionie z Gwardią Koszalin.

Na zdjęciu: Nowe logo Klubu Piłkarskiego Chemik Police autorstwa Studia Graficznego AM Arsena Marchlewskiego

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda