2 731 256

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 2 731 256 | Zgonów: 64 168 | Szczepienia: 9 495 317


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 122 030 | Zgonów: 2 391

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 377 | Zgonów: 87

Data aktualizacji: 22 kwietnia 2021 roku, godzina: 10:52 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne

Świt Szczecin i Chemik Police w sobotę wrócą na boiska 3. ligi

Już w najbliższą sobotę do rywalizacji powrócą piłkarze występujące na boiskach 3. ligi. W derbach regionu Świt Szczecin podejmować będzie rezerwy Pogoni Szczecin, natomiast Chemik Police zmierzy się na stadionie przy ul. Siedleckiej z Górnikiem Konin.

Plasujący się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli Świt będzie rywalizował o komplet punktów z rezerwami Pogoni Szczecin, które po 17. rozegranych kolejkach zajmują 8. pozycję w tabeli.

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego ciężko przepracowali okres przygotowawczy. W trakcie przygotowań szlifowali swoją formę m.in. podczas zgrupowania w Ustroniu Morskim. Co ważne zarządowi klubu udało się zatrzymać w drużynie z północnego Szczecina kluczowych zawodników.

Niewiadomą pozostaje, kim w starciu ze Świtem Szczecin, dysponował będzie Paweł Ozga, szkoleniowiec Portowców. Niewykluczone, że przy ul. Stołczyńskiej 100 wystąpi nie tak dawno pozyskany – Rafał Kurzawa. Sporym wzmocnieniem drużyny rezerw Dumy Pomorza jest przejście z Chemika Police – Bartosza Ławy.

Spotkanie pomiędzy Świtem Szczecin a Pogonią II Szczecin rozpocznie się o godzinie 14.30.

Przebudowany Chemik Police podejmować będzie z kolei Górnika Konin. Z drużyny prowadzonej przez Mariusza Szmita odeszło 13 zawodników, w tym wspomniany już Bartosz Ława. Dziś klub z Polic opublikował listę czterech nowych piłkarzy pozyskanych w przerwie zimowej.

Żółto-zieloni mają niewielkie szanse na utrzymanie się wśród trzecioligowców, jednak jest to dobry czas na ogrywanie zawodników i budowanie trzonu drużyny pod kolejny sezon. Doświadczenie zdobyte na boiskach 3. ligi powinno zaprocentować.

Spotkanie pomiędzy Chemikiem Police a Górnikiem Konin rozpocznie się o godzinie 14.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację