ogłoszenie społeczne

Wysoka wygrana Chemika Police w starciu z GKSem Manowo

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością GKS Manowo 4:1. Mimo okazałego zwycięstwa gospodarzy nie było to jednostronne widowisko.

Podopieczni Mariusza Szmita pamiętając o środowej porażce w Gościnie, od pierwszych minut spotkania z drużyną z Manowo, chcieli się zrehabilitować za niekorzystny rezultat sprzed kilku dni. Dobre sytuacje ku temu były, jednak żółto-zieloni razili nieskutecznością.

W 21. minucie spotkania prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Dawid Drumlak, pewnie wykańczając akcję Dominika Dąbrowskiego i Manuela Ponce Garcii. Kilka minut później powinno być 2:0, jednak w sytuacji sam na sam Dominik Dąbrowski nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

W 36. było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem na listę strzelców wpisał się Manuel Porce Garcia. Meksykańczyk otrzymał podane od Dawida Drumlaka i technicznym uderzeniem nie dał szans Tomaszowi Tkaczowi.

Dwie minuty później błąd defensywy gospodarzy wykorzystał Konrad Romańczyk i tym samym strzelił bramkę kontaktową.

Po zmianie stron bliżej strzelenia bramki byli goście, jednak policzanie zagrali na tyle skutecznie, że najpierw wynik spotkania podwyższył Konrad Data, a następnie ten sam zawodnik ustalił rezultat końcowy.

Gospodarze wygrali wysoko 4:1 i zrehabilitowali się za porażkę z Olimpem Gościno.

Chemik Police - GKS Manowo 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Drumlak (21'), 2:0 Manuel Ponce Garcia (36'), 3:1 Data (71'), 4:1 Data (81') - 2:1 Romańczyk (38')