ogłoszenie społeczne

Porażka Chemika Police w Koszalinie

Podopieczni Mariusza Szmita przegrali w Koszalinie z miejscową Gwardią 0:2. Po siedmiu rozegranych kolejkach mają na swoim koncie 9 punktów i plasują się na 11. pozycji w tabeli.

Policzanie sobotnie spotkanie rozpoczęli najgorzej, jak tylko mogli. Już w 3. minucie meczu Adriana Piekutowskiego pokonał Marcin Dubielewicz i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Piłkarze Chemika Police próbowali za wszelką cenę odrobić stratę, jednak w ich grze brakowało dokładności i tzw. ostatniego podania, które otworzyłoby drogę do bramki gwardzistów.

W drugiej części spotkania coraz odważniej grający podopieczni Mariusza Szmita stworzyli sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, jednak ta sztuka nie udała się ani Drumlakowi, ani Dąbrowskiemu, ani Szali. W 65. minucie doskonałe dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Marcin Dubielewicz, który tym samym ustrzelił dublet i zapewnił gospodarzom komplet punktów.

Żółto-zielonym nie można było odmówić ambicji i chęci do gry, zabrakło jednak umiejętności i z trudnego terenu w Koszalinie policzanie wrócili na tarczy.

Gwardia Koszalin - Chemik Police 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dubielewicz (3'), 2:0 Dubielewicz (65')