Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Chemika Police z Jeziorakiem Szczecin

Piłkarze Chemika Police zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Jeziorakiem Szczecin 3:3. Po trzech wygranych meczach z rzędu tym razem podopieczni Mariusza Szmita dopisali zaledwie punkt do ligowej tabeli.

Ławka rezerwoych Chemika Police

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 26 minucie, kiedy to zamieszanie w polu karnym żółto-zielonych wykorzystał Michał Kochanowski. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania do wyrównania doprowadził Bartłomiej Białek.

Drugie 45 minut zdecydowanie lepiej zaczęli piłkarze Chemika Police. Potrzebowali zaledwie 60 sekund, aby wyjść na prowadzenie. Bramkę na 2:1 strzelił Manuel Ponce Garcia.

W 52 minucie faulowany w polu karnym rywali był Michał Kochanowski, a pewnym egzekutorem okazał się Dawid Kapczyński, który pokonał z 11 metra Norberta Popiołka i doprowadził do wyrównania.

Kwadrans później było już 3:2 dla gospodarzy. Tym razem Norberta Popiołka pokonał Adrian Chodorowski. Policzanie szybko jednak rzucili się do odrabiania strat i zaledwie 120 sekund później Konrad Data ustalił wynik spotkania.

Podopieczni Mariusza Szmita zremisowali 3:3, notując tym samym czwarte z rzędu ligowe spotkanie bez porażki.

Jeziorak Szczecin – Chemik Police 3:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Kochanowski (26'), 2:2 Kapczyński (52'), 3:2 Chodorowski (67') – 1:1 Białek (44'), 1:2 Manuel Ponce Garcia (46'), 3:3 Data (69')