Nagłówek Dziennika Polickiego

Tylko remis Chemika Police w meczu z Gryfem Kamień Pomorski

Remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz 33. kolejki ligi, w którym KP Chemik Police na wyjeździe podejmował Gryf Kamień Pomorski. Wyrównującego gola dla Chemików strzelił w 79 minucie wpuszczony w II połowie z ławki rezerwowych Mikołaj Midzio.

Już od samego początku spotkania policzanie mieli przewagę nad przeciwnikiem, jednak nie wykorzystywali stwarzanych przez siebie sytuacji. Pierwszego gola w meczu strzelił w 21 minucie były zawodnik Chemika Police – Radosław Misztal. Po wyrównaniu w 79 minucie do końca drugiej połowy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

KP Chemik Police ma już zapewniony awans do III ligi - zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z czteropunktową przewagą nad Vinetą Wolin.

Gryf Kamień Pomorski - KP Chemik Police 1:1 (1:0)

Bramki:Misztal (21') Midzio (79’)

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.