Nagłówek Dziennika Polickiego

Walkower za mecz z Sokołem Karlino

W sobotę (15 czerwca) piłkarze Chemika Police mieli rozegrać ostatni ligowy mecz w sezonie, w którym na swoim boisku mieli podejmować drużynę Sokoła Karlino. Jednak w ostatniej chwili klub z Karlina poinformował, że do Polic nie przyjedzie.

Podopiecznym Łukasza Borgera przyznany więc został walkower. Tym samym policzanie przypieczętowali swoje zwycięstwo w tegorocznym sezonie IV ligi oraz awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Rozgrywki zakończyli z dorobkiem 74 punktów (23 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek). Chemik Police był najskuteczniejszym zespołem tabeli - strzelił 86 bramek, stracił – 32.

KP Chemik Police - Sokół Karlino 3:0 (walkower)

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.