Nagłówek Dziennika Polickiego

Mini Mistrzostwa Europy U21: Polska przed Hiszpanią i Anglią

Pomimo upalnej pogody w sobotę (15 czerwca) w Trzebieży odbył się turniej Mini Mistrzostw Europy U-21. Zwyciężyła drużyna Polski, wyprzedzając kolejno Hiszpanię oraz Anglię.

W turnieju wzięli udział młodzi polscy piłkarze, którzy zostali podzieleni na kilka drużyn „narodowych”. Po zakończeniu rywalizacji organizatorzy przyznali nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem został wybrany Błażej Boczek, za najlepszego zawodnika uznano Szymona Olszara, tytuł króla strzelców powędrował do Błażeja Buchowskiego, a zawodnikiem fair play został Ignacy Przygoda.

Turniej został zorganizowany w ramach projektu "Bez granic! Polsko-niemieckie zmagania sportowe", który jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.