Porażka Chemika Police na boisku lidera rozgrywek KIPSTA 4. Ligi

Piłkarze Chemika Police przegrali w niedzielę w Wolinie 0:2 po bramkach Marcela Węcławka i Gracjana Kuśmirka.

Chemik Police przegrał w Wolinie

Liderująca w tabeli Kipsta 4. Ligi Vineta Wolin podejmowała dziś podopiecznych Mariusza Szmita, którzy przed tygodniem pokonali na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach trzecią w tabeli Gwardię Koszalin i przyjechali do Wolina z nadziejami na korzystny rezultat.

Kibice zgromadzeni na stadionie miejskim w Wolinie w pierwszych 45 minutach nie zobaczyli bramek.

Gospodarze na prowadzenie wyszli dopiero w 75 minucie spotkania, kiedy to na listę strzelców wpisał się Marcel Węcławek. Wynik meczu w 90 minucie ustalił Gracjan Kuśmirek.

Vineta Wolin umocniła się na pozycji lidera rozgrywek, natomiast Chemik Police żółto-zieloni mimo porażki utrzymali 10. pozycję w tabeli.