Komplet punktów Chemika Police przy ul. Siedleckiej

Podopieczni Mariusza Szmita pokonali przed własną publicznością Darłovię Darłowo 1:0. Jedyną bramkę zdobył Emil Jędraszak, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Bartłomieju Białku.

Chemik Police pokonał w Policach Darłovię Darłowo

Policzanie na prowadzenie mogli wyjść w 10 minucie spotkania, jednak w sytuacji sam na sam Dominik Dąbrowski trafił w boczną siatkę. Warto jednak dodać, że pomocnik gospodarzy uderzał z ostrego kąta.

Kilka minut później groźny strzał oddali goście, jednak piłka minęła poprzeczkę bramki strzeżonej przez Adriana Piekutowskiego.

W 23 minucie meczu w pole karne wbiegł Bartłomiej Białek i kiedy wychodził sam na sam z bramkarzem rywali, został powalony przez jednego z obrońców. Prowadzący zawody Karol Arys wskazał na jedenasty metr oddalony od bramki. Do piłki podszedł Emil Jędraszaki i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W przerwie meczu szkoleniowiec gospodarzy Mariusz Szmit dokonał zmiany w środku polu. Boisko opuścił Dawid Szala, a jego miejsce na boisku zajął Konrad Data. Zmiana o tyle zaskakująca, że Szala w środkowej strefie boiska regulował tempo gry gospodarzy, nie tracił piłek i mógł pochwalić się wysokim procentem celnych podań.

W drugiej części spotkania to goście przejęli inicjatywę. Gospodarze próbowali gry z kontry. Po jednej z takich akcji w doskonałej sytuacji znalazł się Dominik Dąbrowski, jednak piłka po jego uderzeniu minęła bramkę Michała Turkacza.

W końcówce spotkania doskonałej sytuacji nie wykorzystali piłkarze z Darłowa, którzy nie wykorzystali błędu Adriana Piekutowskiego, który przy dośrodkowaniu w pole karne, minął się z piłką. Strzał zawodnika Darłovii minął pustą bramkę Chemika Police.

Chemik Police – Darłovia Darłowo 1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Jędraszak (23')