Tylko remis w starciu z MKP Szczecinek w piątkowym meczu

Piłkarze Chemika Police zremisowali przed własną publicznością w rozgrywanym w piątkowe popołudnie spotkaniu z MKP Szczecinek 3:3.

Emil Jędraszak walczy o piłkę z dwoma rywalami

W 16 minucie meczu na prowadzenie wyszli gości po strzale Michała Barańskiego. Podopieczni Mariusza Szmita na doprowadzenie do remisu potrzebowali zaledwie 60 sekund. Prowadzący zawody Marcin Boratyński dopatrzył się faulu na zawodniku Chemika Police i podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Michał Janicki.

Siedem minut później doskonałe dośrodkowanie w pole karne Dawida Szali na bramkę zamienił Michał Janicki, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu.

W 29 minucie było już 2:2. Po raz drugi Adriana Piekutowskiego pokonał Michał Barański. Pięć minut później goście objęli prowadzenie za sprawą Adama Jabłońskiego, który okazał się pewnym egzekutorem „jedenastki” podyktowanej za faul na piłkarzu MKP Szczecinek.

W 43 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Andii Pryimak.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie i goście mimo perspektywy gry całej drugiej połowy w osłabieniu, w zdecydowanie lepszych nastrojach udali się na zasłużony odpoczynek.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli podopieczni Mariusza Szmita. Swoją przewagę udokumentowali bramką Emila Andrzejewskiego w 61 minucie meczu, kiedy to defensor gospodarzy wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Dawida Szali.

Policzanie więcej bramek już nie zdobyli i mimo gry w przewadze przez 47 minut, nie zdołali pokonać podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego. Goście ze Szczecina bronili się dzielnie i zdołali dowieść do końca spotkania cenny punkt.

Chemik Police – MKP Szczecinek 3:3 (2:3)

Bramki: 1:1 Janicki (17’ k.), 2:1 Janicki (23’), 3:3 Andrzejewski (61’) – 0:1 Barański (16’), 2:2 Barański (29’), 2:3 Jabłoński (34’)