Przegrywali do 89 minuty 1:3! Zdołali zremisować 3:3

Podopieczni Mariusza Szmita zremisowali w Połczynie-Zdrój z miejscową Pogonią 3:3, mimo iż do 89 minuty meczu przegrywali 1:3.

Jakub Stachnik wyrzucający piłkę z autu

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 27 minucie meczu, kiedy to Adriana Piekutowskiego pokonał Adriano Cheganças. Tuż przed przerwą prowadzenie dla Pogoni podwyższył Kordian Rudziński.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie i żółto-zieloni w drugiej części spotkania musieli odrabiać dwubramkową stratę. Na drugą część meczu Mariusz Szmit zdecydował się desygnować do gry Bartłomieja Białka i Dawida Drumlaka.

Policzanie na strzelenie bramki kontaktowej potrzebowali zaledwie 60 sekund, kiedy to bramkarza rywali pokonał Manuel Ponce Garcia.

W 70 minucie ponownie prowadzenie podwyższyli gospodarze. Tym razem Adriana Piekutowskiego pokonał... prezes klubu Andrzej Szczęsny. Dziesięć minut później drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jakub Stupak.

Grająca w osłabieniu Pogoń Połczyn-Zdrój skoncentrowała się na obronie korzystnego rezultatu, natomiast żółto-zieloni uwierzyli, że losy spotkania można jeszcze odwrócić.

Na 5 minut przed upływem regulaminowego czasu gry na strzał z dystansu zdecydował się Michał Janicki, który trafił jednak w poprzeczkę bramki.

W 89 minucie zamieszanie w polu karnym gospodarzy skrzętnie wykorzystał Manuel Ponce Garcia, zdobywając tym samym bramkę kontaktową.

W trzeciej doliczonej minucie spotkania bramkę na wagę remisu strzelił Emil Andrzejewski.

Pogoń Połczyn-Zdrój – Chemik Police 3:3 (2:0)

Bramki: 1:0 Adriano (27'), 2:0 Rudziński (44'), 3:1 Szczęsny (70') – 2:1 Ponce Garcia (46'), 3:2 Ponce Garcia (89'), 3:3 Andrzejewski (90' +3)