Losy awansu do II ligi rozstrzygną się na boisku Dumy Skolwina [zapowiedź]

W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie podopieczni Andrzeja Tychowskiego podejmować będą Olimpię Grudziądz, dla której będzie to decydujące starcie w perspektywie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Radość piłkarzy Świtu Szczecin

Przypomnijmy, że w grze o awans w dalszym ciągu pozostaje Kotwica Kołobrzeg, która z kolei rywalizować będzie na wyjeździe z Gniewinem Stolem. Kotwica do awansu potrzebuje zwycięstwa, a także wygranej Świtu w rywalizacji z Olimpią.

W przypadku remisu lub porażki drużyny z północnego Szczecina z liderem z Grudziądza w rozgrywkach II ligi zamelduje się drużyna prowadzona przez Marcina Płuskę.

Spotkanie szczególne będzie również dla samego szkoleniowca Dumy Skolwina, dla którego będzie to jubileuszowe 100 spotkanie, a zarazem ostatnie w roli szkoleniowca. Od nowego sezonu drużynę przejmie bowiem zakontraktowany już Mariusz Kuras.

Sami piłkarze będą chcieli się z pewnością zrekompensować za porażki z Jarotą Jarocin w Skolwinie i Sokołem w Kleczewie.

Początek spotkania o godzinie 17.00.

Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz | 18 czerwca, godzina 17.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także