Trzecia porażka w trzecim sparingu z rzędu! 16 straconych bramek w 3 meczach

Podopieczni Mariusza Szmita przegrali w ostatnim meczu kontrolnym 0:5 z Kluczevią Stargard przed rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu sezonem piłkarskim 2022/23 na szczeblu 4. Ligi.

Piłkarze Świtu Szczecin

na zdjęciu: Kluczevia Stargard była zdecydowanie lepsza i zasłużenie wygrała z Chemikiem Police

W pierwszym spotkaniu sparingowym policzanie przegrali wysoko, bo aż 0:6 z Błękitnymi Stargard. Tydzień później piłkarze Chemika Police grając w Szczecinie z miejscową Iskierką, doznali porażki 1:5.

W trzech rozegranych meczach kontrolnych podopieczni Mariusza Szmita stracili aż 16 bramek, samemu zdobywając zaledwie jedną.

Sytuacja Chemika Police przed rozpoczynającym się za kilka dni sezon nie napawa optymizmem. Z klubem pożegnało się kilku kluczowych zawodników, w tym Manuel Ponce Garcia, który był nie tylko reżyserem żółto-zielonych, ale również najskuteczniejszym piłkarzem.

Na stadionie przy ul. Siedleckiej kibice nie zobaczą także Konrada Daty, Dawida Drumlaka i Emila Jędraszaka. W ich miejsce klub z Polic ściągnął dwóch Japończyków – Terumasa i Shunta oraz Portugalczyka – Adriano. Zanim jednak nowi piłkarze wkomponują się w zespół i filozofię gry trenera Szmita potrzeba jednak czasu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także