Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police zainauguruje ligowe rozgrywki w Koszalinie

W sobotę, 6 sierpnia podopieczni Mariusza Szmita zainaugurują nowy sezon 2022/23 na szczeblu IV ligi. Rywalem żółto-zielonych będzie Bałtyk Koszalin. Spotkanie w Koszalinie zaplanowano na godzinę 14.00.

Chemik Police

na zdjęciu: Piłkarze Chemika Police nienajlepiej wypadli w grach kontrolnych

Piłkarze Chemika Police w okresie przygotowawczym rozegrali trzy mecze kontrolne. Niestety wszystkie sparingi zakończyły się porażkami... wysokimi porażkami.

Policzanie, grając przeciwko Błękitnym Stargard, Iskierce Szczecin oraz Kluczevii Stargard stracili aż 16 bramek, strzelając zaledwie jedną w rywalizacji z Iskierką.

W okresie przedsezonowym z klubem pożegnało się kilku kluczowych zawodników, w tym Manuel Ponce Garcia, który był nie tylko reżyserem żółto-zielonych, ale również najskuteczniejszym piłkarzem. Mimo to Mariusz Szmit chce, aby jego podopieczni w dalszym ciągu prowadzili grę i długo utrzymywali się przy piłce.

Policki klub pozyskał dwóch Japończyków – Terumasa i Shunta oraz Portugalczyka – Adriano.

Czwartoligowe rozgrywki w rozpoczynającym się sezonie, zapowiadają się niezwykle interesująco. Kibice w Policach będą mieli okazję obejrzeć rywalizację m.in. z Flotą Świnoujście, Błękitnymi II Stargard, Dąbem Dębno czy MKP Szczecinek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.